Atölyeler

Profesyonel Oyunculuk


Kendini donanımlı olarak sahnede görmek isteyen herkesin katılabileceği yirmi aylık süreci kapsayan bir atölyedir.

Konservatuvara Hazırlık


Bu atölye, tiyatro oyunculuğu üzerine eğitim almak isteyen öğrencilerin, yetenek sınavlarına hazırlanma sürecini kapsar.

Tiyatro Yetişkin


Evden işe-işten eve diyorsanız, daha sosyal bir yaşamın özlemi içindeyseniz bu atölye sizler için!

Tiyatro Genç


Gençlerin bir ekip olarak, birilikte paylaşım sağlayarak bir oyun yaratma sürecini kapsar.

Tiyatro Çocuk


Çocuklarımızın, kendi duygularını ve yeteneklerini fark edebilme yetisi kazandırıyoruz. Tüm çocukları Çocuk Atölyesi’ne bekliyoruz.

Diksiyon


Yapmanız gereken yalnızca bu programa katılmak. Öğrenme isteğinizle katılın, “iyi konuşanlar” arasındaki yerinizi alın…

Kurumsal Atölyeler


Firma yöneticileri, çalışanları ve ailelerine yönelik diksiyon eğitimi. Öğrenme isteğinizle katılın, “iyi konuşanlar” arasındaki yerinizi alın…

Oyun Sahneleme


Sivil toplum kuruluşları, firmalar, okullar, gruplar ve meraklıları için oyun sahneleme.

TİYATRO EĞİTİMİ

Han Tiyatrosu, kendi bünyesinde düzenlediği atölyelerde iyi bir tiyatro eğitimi vermenin yanı sıra, tiyatroyu seven, izleyen ve eleştirebilen nitelikli bireyler yetiştirmeyi hedef edinmiştir.

Yıllardır tiyatro oyunculuğunun yanı sıra eğitimciliği de birlikte yürüten sanat yönetmenimiz Rüçhan Gürel’in deneyimiyle pekişen atölyelerimizde; oyunculuğu profesyonel alanda sürdürmek isteyen ve konservatuvar sınavını kazanan pek çok öğrencimiz olduğu gibi, oyunculuk mesleğini ikinci bir meslek olarak edinen ve eğitimleri neticesinde Han Tiyatrosu’nun oyunlarında görev alan öğrencilerimiz de bulunmaktadır.

Tiyatroyu tüm sanatların bileşkesi olarak gören ve ciddi bir disiplin ile yürütüldüğünün farkına varan sanatseverler yetiştirmek tiyatromuzun görevidir.